Arabian Gulf Switchgear wybiera IFS do zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową


Arabian Gulf Switchgear wybiera IFS do zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową
2018-08-13
Kompleksowe rozwiązanie firmy IFS zdolne do współpracy z internetem rzeczy (IoT) pomoże szybko rozwijającej się firmie Arabian Gulf Switchgear zwiększyć wydajność operacyjną.
Przeczytaj również:
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Arabian Gulf Switchgear (AGS), czołowy producent rozdzielnic niskonapięciowych w ZEA, wybrała system IFS Applications™ 10 w celu wsparcia swojej działalności w zakresie projektowania na zamówienie.

Aby sprostać gigantycznym projektom konstrukcyjno-budowlanym w regionie Zatoki Perskiej, firma AGS szybko przeskalowała swoją działalność w zakresie produkcji i magazynowania. Wykorzystywany od 25 lat przestarzały system okazał się niewystarczający i niezbędne okazało się jedno zintegrowane rozwiązanie potrafiące zmodernizować wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami, projekty, produkcję, zarządzanie dokumentacją, kadry i płace.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/arabian_gulf_switchgear_wybiera_ifs_do_zarzadzania_produkcja_projektowa_i_dzialalnoscia_serwisowa.html


Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl