Arabian Gulf Switchgear wybiera IFS do zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową


Arabian Gulf Switchgear wybiera IFS do zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową
2018-08-13
Kompleksowe rozwiązanie firmy IFS zdolne do współpracy z internetem rzeczy (IoT) pomoże szybko rozwijającej się firmie Arabian Gulf Switchgear zwiększyć wydajność operacyjną. IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Arabian Gulf Switchgear (AGS), czołowy producent rozdzielnic niskonapięciowych w ZEA, wybrała system IFS Applications™ 10 w celu wsparcia swojej działalności w zakresie projektowania na zamówienie.

Aby sprostać gigantycznym projektom konstrukcyjno-budowlanym w regionie Zatoki Perskiej, firma AGS szybko przeskalowała swoją działalność w zakresie produkcji i magazynowania. Wykorzystywany od 25 lat przestarzały system okazał się niewystarczający i niezbędne okazało się jedno zintegrowane rozwiązanie potrafiące zmodernizować wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami, projekty, produkcję, zarządzanie dokumentacją, kadry i płace.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/arabian_gulf_switchgear_wybiera_ifs_do_zarzadzania_produkcja_projektowa_i_dzialalnoscia_serwisowa.html


Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl