BenQ GP100: przenośny bezprzewodowy, inteligentny projektor imprezowy


BenQ GP100: przenośny bezprzewodowy, inteligentny projektor imprezowy
2024-07-08
Rozdzielczość 1920x1080, jasność 1000 ANSI lumenów, automatyczna ostrość i korekta geometrii oraz automatyczne wykrywanie trybu SDR i HDR. Zoom cyfrowy i ochrona oczu. Android TV i dostęp do NETFLIX, Prime video, Disney+, You Tube i innych platform streamingowych.

BenQ, znany i ceniony na świecie producent projektorów wprowadza na polski rynek swój najnowszy przenośny (2,9 kg) projektor LED o jasności 1000 ANSI lumenów i rozdzielczości Full HD (1920x1080), z zainstalowanym 2.1 kanałowym systemem głośnikowym o mocy 20W. Zaprojektowany jest on z myślą o audiowizualnego uatrakcyjniania wszelkiego rodzaju imprez i spotkań towarzyskich – seansów muzycznych, filmowych czy gamingowych. Wyposażono go w szereg inteligentnych udogodnień umożliwiających łatwą i szybką instalację praktycznie w każdych warunkach.

Przeczytaj również:

Automatyczna ostrość i korekcja zniekształceń trapezowych

Wystarczy postawić projektor przed ekranem, a automatycznie ustawi on ostrość obrazu i skoryguje ewentualne zniekształcenia trapezowe w zakresie ±30° w pionie i poziomie. Ręczna korekta możliwa jest w zakresie ±40°. Dodatkowo zoom cyfrowy pozwala dostosować wielkość obrazu do wielkości ekranu bez przestawiania projektora. Obraz może mieć wielkość 60-120 cali (przekątną 150-300cm).

Wielki dźwięk

2.1 kanałowy system audio o mocy 20W sprawia, że tak mały projektor może poruszyć głębią dźwięków. 

Coś dla graczy

Dzięki automatycznemu wykrywaniu prawidłowego trybu gry, zawsze można cieszyć się grami w trybie SDR lub HDR, zapewniając żywe kolory, wyższy kontrast i ciemniejsze szczegóły w doskonałej rozdzielczości 1080p.

Dla miłośników Netflixa, Prime Video, Disney+ 

Wbudowany Android TV, Chromecast i preinstalowany Netflix sprawiają, że GP100 daje dostęp do najbardziej popularnych platform dostarczających filmy i treści multimedialne.  

Coś dla miłośników bezprzewodowej komunikacji

Wbudowany Chromecast sprawia, że GP100 przesyła strumieniowo treści z urządzeń z systemem Android lub iOS bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu i akcesoriów. Wykorzystując AirPlay można bezpośrednio z iPhone'a, iPada lub komputera Mac przesyłać strumieniowo do GP100 swoje ulubione zdjęcia, filmy i muzykę.

Złącza

GP100 ma gniazda połączeniowe: HDMI-1 (2.0b/HDCP2.3), HDMI-Wewn. (2.0b/HDCP2.3), USB-A, USB-C i audio jack 3,2. 

Specyfikacja i zdjęcia GP100: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/portable/gp100.html Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl