fCoder udostępnia bezpłatnie DocuFreezer i Print Conductor dla nauczycieli


fCoder udostępnia bezpłatnie DocuFreezer i Print Conductor dla nauczycieli
2021-02-05
DocuFreezer i Print Conductor, oprogramowanie do automatycznego drukowania i konwersji dokumentów, jest teraz bezpłatne dla nauczycieli. Podczas pandemii wiele szkół i uczelni przeszło na naukę zdalną lub hybrydową, a specjaliści z branży edukacyjnej przeżywają trudności. Nauczyciele doświadczają zwiększonego obciążenia pracą - mają do samodzielnego wykonania dodatkowe rutynowe zadania. Na przykład mogą potrzebować konwersji lub drukowania klasówek swoich uczniów w domu i obsługi innych zadań związanych z drukowaniem dokumentów i konwersji plików.

Aby wspierać edukację specjalistów w tych okolicznościach, fCoder postanowiło podzielić się z nimi swoim rozwiązaniem do drukowania i konwersji plików - Print Conductor i DocuFreezer - za darmo. Te aplikacje Windows dla systemu Windows mogą uprościć drukowanie wsadowe i konwertowanie (lub łączenie) dokumentów do formatu PDF. Print Conductor umożliwia łatwe drukowanie wielu plików, a DocuFreezer może konwertować wiele dokumentów otrzymanych od studentów do określonego formatu lub tworzyć z nich duży plik PDF.

Przeczytaj również:

Licencje Print Conductor i DocuFreezer są rozdawane bezpłatnie od 18 stycznia 2021 r. do 1 czerwca 2021 r. na następujących warunkach:
 - jedna licencja na osobę;
 - zgłoszenia przyjmowane są do 1 czerwca 2021 roku;
 - licencje są dożywotnie, więc programy mogą być używane bez ograniczeń i opłat po 1 czerwca.

fCoder radzi wszystkim, których praca jest związana z edukacją lub szkoleniem, aby skontaktowali się z nimi i poprosili o ich kopie za pośrednictwem formularza na stronie internetowej fCoder.

Dowiedz się więcej o Print Conductor na
https://www.print-conductor.pl

Dowiedz się więcej o DocuFreezer na
https://www.docufreezer.com

Dowiedz się więcej o fCoder na
https://www.fcoder.pl/solutions/education

Od 1998, fCoder oferuje szereg profesjonalnych programów dla użytkowników Windows. Specjaliści firmy opracowują programy komputerowe, serwerowe i wiersza poleceń do drukowania wsadowego i konwersji plików. Aplikacje, z których każda jest ukierunkowana na określone zadania, są utrzymywane i regularnie aktualizowane przez programistów.

Oprogramowanie stworzone przez fCoder optymalizuje obieg dokumentów, a także oszczędza czas i inne zasoby różnych firm, instytucji rządowych, organizacji non-profit i indywidualnych użytkowników. Kluczowymi produktami opracowanymi przez fCoder są Print Conductor, FolderMill, Image Converter Plus, 2JPEG, 2TIFF, 2PDF, DocuFreezer i Universal Document Converter.Nadesłał:

fCoder Solutions Sp. z o.o.
http://www.fcoder.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl