Jak urzeczywistnić własną wizję chmury?


Jak urzeczywistnić własną wizję chmury?
2018-02-13
W pierwszej części artykułu na temat procedur migracji środowisk IT do chmury przedstawiliśmy uwagi na temat infrastruktury konwergentnej oraz ofertę Cloud at Customer, w której wstępnie przygotowany pakiet chmurowy Oracle jest instalowany w centrum przetwarzania danych klienta.

Dziś kolejne cztery ścieżki prowadzące do chmury.

Migracja i optymalizacja

W przypadku aplikacji, które nie są przywiązane do środowiska lokalnego ze względu na przepisy, kolejnym krokiem jest przeniesienie starszych obciążeń do chmury publicznej za pomocą usług udostępniających infrastrukturę w chmurze. Eliminują one obawy współczesnych działów informatycznych o pojemność i pozwalają użytkownikom skupić się na nowych możliwościach biznesowych, ponieważ oddają im do dyspozycji elastyczną, skalowalną, bezpieczną i ekonomiczną infrastrukturę w chmurze. Infrastruktura oferowana jako usługa (IaaS) nowej generacji sprawia, że migracja jest prosta i bezproblemowa. Dzięki temu szefowie działów informatycznych mogą szybko przenosić istniejące obciążenia lokalne do chmury, a programiści wykonywać testy i prace programistyczne bez generowania dodatkowych kosztów lub poświęcania cennego czasu na wprowadzanie zmian w aplikacjach lub architekturze.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/it_solutions/jak_urzeczywistnic_wlasna_wizje_chmury_czesc_2.htmlNadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl