Kolorowe zestawy prezentowe eXc na komunię


Kolorowe zestawy prezentowe eXc na komunię
2024-04-22
W maju i czerwcu dzieci z trzecich klas mają pierwsze komunie. Z tej okazji dzieciaki dostają wyszukane prezenty, np. smartfony, tablety, laptopy. Pomysłowym i poręcznym dodatkiem do takiego elektronicznego podarku może być kolorowy zestaw użytecznych akcesoriów GSM od polskiej marki eXc mobile.

Maj i czerwiec to czas w roku, który cieszy szczególnie dzieci. Nie tylko dlatego, że pomału zbliżają się wakacje i coraz częściej mogą korzystać z pogody, bawiąc się na podwórkach. W tym czasie dzieci z trzecich klas mają pierwsze komunie. Z tej okazji dzieciaki dostają od swoich krewnych wyszukane prezenty, np. smartfony, tablety, laptopy. Pomysłowym i poręcznym dodatkiem do takiego elektronicznego podarku może być kolorowy zestaw najbardziej użytecznych akcesoriów GSM od polskiej marki eXc mobile.

Przeczytaj również:

W latach 90-tych większość dzieci idących do komunii dostawała zestaw prezentowy występujący w kilku kolorach, składający się  kalkulatora, zegarka oraz długopisu. Dziewczynki najczęściej chwaliły się zegarkami w różowych czy beżowym kolorze, zaś chłopcy – w czarnym. Dzisiaj dzieci oczekują zupełnie innych prezentów, ale chęć posiadania czegoś we własnym stylu i kolorze nie zmienia się od lat.

Firma eXc wyróżnia się na rynku kolorystyką swoich urządzeń i pokazuje, że kable, ładowarki i inne akcesoria GSM nie muszą być nudne. eXc oferuje gotowe zestawy prezentowe, które świetnie sprawdzą się jako upominki na komunię. Warto pamiętać, że nie zawsze najdroższe prezenty sprawiają dzieciom najwięcej radości.

eXc proponuje zestawy 3w1. Wewnątrz znajdują się odpowiednio 3 dopasowane kolorystycznie akcesoria GSM. Ponadto produkty są zapakowane w estetyczne, ekologiczne opakowania, wykonane z kartonu w 100% pozyskanego z recyklingu. Są wśród nich:

·         Pierwszym elementem zestawu jest ładowarka sieciowa. Do wyboru są dwa modele. eXc CUBE mimo małych rozmiarów oferuje bardzo dużą moc i wydajność, dzięki użyciu azotku galu (GaN) w tranzystorach. Używając jednego portu, można uzyskać moc 33W dla USB-C i 30W dla USB-A. Alternatywą jest ładowarka eXc SHINE 20W, która ma przyjemny dla oka kształt i dwukolorowy design. Posiada porty obsługujące najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania i system Smart Chip Control, który inteligentnie steruje ładowaniem i optymalnie dobiera natężenie dla każdego z urządzeń.

·         Kolejnym elementem każdego zestawu jest kabel o długości 2 metrów. Model WHIPPY pro jest wykonany z  gładkiego poliuretanu, który jest niezwykle elastyczny. Występuje w 17 niepowtarzalnych kolorach. Z kolei model IMMORTAL jest wykończony nylonowym oplotem, który jest niesamowicie wytrzymały. Można wybrać 1 z 9 barw. Kolorowe przewody od eXc wspierają technologie szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. Dostępne są  aż 4 typy (USB-A do USB-C, USB-A do lightning, USB-C do USB-C, USB-C do lightning). Wariant USB-C do USB-C poradzi sobie z mocą aż 100W – oznacza to, że można go używać nawet do naładowania laptopa!

·         Trzecim produktem w zestawie jest stojak eXc EASY, który stanowi stabilne podparcie zarówno dla telefonu, jak i tabletu. Gumowane ramiona i możliwość regulacji od 0 do 120 mm sprawiają, że stojak świetnie poradzi sobie z utrzymaniem nawet 10-calowego tabletu. Po złożeniu zmieści się do każdej, nawet niewielkiej kieszeni.

Oprócz wymienionych urządzeń, w ofercie eXc znajduje się znacznie więcej akcesoriów, które również mogą stać się częścią dowolnego zestawu prezentowego, który można dostosować do potrzeb dziecka.

Zestawy eXc można kupić na stronie: https://shop.excmobile.eu/search.php?text=giftNadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl