Microsoft zainwestuje 5 miliardów dolarów w IoT


Microsoft zainwestuje 5 miliardów dolarów w IoT
2018-04-05
Jest bardziej niż oczywiste, że rozwiązania w zakresie IoT przyczyniają się do powstawania coraz to nowych możliwości operacyjnych, ale jeszcze bardziej oczywistym wydaje się fakt, że ich prawdziwe oddziaływanie zacznie wykraczać poza zakres naszych codziennych spraw.

Nasi klienci są dostawcami elektryczności do szkół w Afryce, uzyskują lepsze wyniki w zakresie przewidywalnych wyników terapii i leczenia pacjentów, podnoszą bezpieczeństwo pracy robotników oraz kierowców na drogach Alaski.

Aby rozwijać potencjał drzemiący w sieci połączonych przedmiotów, Microsoft ogłasza projekt inwestycji 5 miliardów dolarów w Internet of Things, czyli Internet Rzeczy, którego realizację przewidziano na kolejne cztery lata. Powód powstania i realizacji projektu jest prosty: naszym celem jest umożliwienie każdemu klientowi przekształcenia swojej działalności i otaczającego świata poprzez odpowiednie wykorzystanie dostępnych rozwiązań.

Inwestycje Microsoft w IoT sięgają czasów na długo zanim ten termin się w ogóle pojawił, kiedy zakłady pracy miały do dyspozycji punkty końcowe, czy terminale w halach produkcyjnych, budynkach i innych urządzeniach, które pozostawały w całkowitej “ciemności”. Nasze obecne plany przewidują dedykowanie jeszcze większych zasobów na programy badawczo-rozwojowe związane z Internetem Rzeczy, który ostatecznie zmierza w kierunku wytyczonym przez inteligentne systemy najnowszej generacji.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/microsoft_zainwestuje_5_miliardow_dolarow_w_iot.htmlNadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl