Premiery produktowe Xerox oferują Partnerom większy zasięg biznesowy


2018-01-30
Dzięki premierze nowych produktów z rodziny Xerox ConnectKey®. Partnerzy Xerox otrzymają możliwość wygenerowania dodatkowego zysku i wejścia na nowe rynki. Firma zmieniła tradycyjne urządzenia drukujące w inteligentnych asystentów biurowych – to odpowiedź na oczekiwania zmieniającego się biznesu.

Spersonalizowany przepływ pracy, dostęp do chmury za pomocą jednego dotknięcia i wielopoziomowy system bezpieczeństwa sprawiają, że urządzenia z rodziny Xerox AltaLink® i Xerox VersaLink® stanowią atrakcyjny element oferty sprzedażowej. Partnerzy mogą także korzystać z Xerox App Gallery, żeby rozwijać i sprzedawać indywidualnie stworzone aplikacje, czyli produkty, do których będzie wracał ich klient.  

Przeczytaj również:

 

Urządzenia AltaLink i VersaLink dają nowe możliwości

12 urządzeń A4 i 17 urządzeń A3, kolorowych i monochromatycznych, osiągających prędkość do 90 stron na minutę, zostało wyposażonych w rozwiązanie ConnectKey – połączenie technologii i oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielkich organizacji. Prosty interface i podobne funkcjonalności występujące w każdym urządzeniu floty sprawią, że Partnerzy zaoferują spójne, przynoszące zysk rozwiązanie.  

 

Premiera urządzeń AltaLink i VersaLink – największa taka w historii Xerox – pozwala Partnerom zmaksymalizować zyski poprzez sprzedaż kompleksowych technologii, włączając w to niewielkie wielofunkcyjne urządzenia produkcyjne, usługi MPS i rozwiązania usprawniające przepływ i automatyzację pracy.  Nadesłał:

Linkleaders

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl