Rosnące zainteresowanie wiodących europejskich firm z sektora energetyki systemem IFS Applications 1


Rosnące zainteresowanie wiodących europejskich firm z sektora energetyki systemem IFS Applications 1
2018-11-20
Dwa przedsiębiorstwa z sektora energetyki i użyteczności publicznej w Norwegii zdecydowały się wdrożyć system ERP IFS Applications 10 dla ponad 800 użytkowników.

 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firmy Sogn og Fjordane Energi oraz Glitre Energi zdecydowały się na aktualizację oprogramowania do wersji IFS Applications™ 10.

Przedsiębiorstwo Sogn og Fjordane Energi, korzystające z systemu IFS Applications od 1996 r., produkuje energię elektryczną od 100 lat i dostarcza na rynek około 2 TWh energii. Aby wesprzeć cyfryzację i zapewnić doskonałą jakość usług, przedsiębiorstwo niedawno zdecydowało się na aktualizację oprogramowania do wersji IFS Applications 10. Rozwiązanie będzie wspierać krytyczne procesy, takie jak remonty, projekty, logistyka, zarządzanie dokumentacją, finanse i obsługa kadr.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/rosnace_zainteresowanie_wiodacych_europejskich_firm_z_sektora_energetyki_systemem_ifs_applications_10.htmlNadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl