System ERP Microsoft Dynamics wspiera rozwój Warbud SA


System ERP Microsoft Dynamics wspiera rozwój Warbud SA
2018-07-09
Cyfrowa transformacja stała się nieodzownym elementem rozwoju współczesnych przedsiębiorstw, a plany i strategie dotyczące stabilnej przyszłości organizacji nie mogą pomijać wdrażania innowacji.
Przeczytaj również:
Ciężko obecnie znaleźć branżę czy sektor gospodarki, którego przedstawiciele mogą czuć się bezpiecznie na rynku, jeżeli pominą technologię jako koło zamachowe dla rozwoju ich działalności. Świetnym przykładem jest firma Warbud SA, która buduje kulturę ciągłych usprawnień i innowacji, wykorzystując w tym celu system ERP Microsoft Dynamics.

Tradycja pod rękę z innowacją

Warbud SA to firma od ponad 25 lat świadcząca kompleksowe usługi budowlane w całej Polsce, która ma na swoim koncie niemal 500 zrealizowanych projektów we wszystkich sektorach budownictwa, w tym np. fabrykę GILLETTE w Łodzi, autostradę A1 na odcinku od Strykowa do Tuszyna, czy Szpital Pediatryczny na terenie Kampusu Banacha przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Obecnie firma zatrudnia blisko 1200 pracowników w 8 biurach w całym kraju, posiada własne zespoły projektowe oraz spółkę WARBUD – BETON Sp. z o.o., produkującą mieszanki zarówno na potrzeby własnej grupy, jak i innych podmiotów. Zysk firmy w 2017 roku osiągnął poziom 30 127 000 zł netto. Warbud SA to także jeden z liderów cyfrowych innowacji w swojej branży, który do koordynowania swoich działań wykorzystuje system Dynamics firmy Microsoft.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/system_erp_microsoft_dynamics_wspiera_rozwoj_warbud_sa.html


Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl