Sztuczna inteligencja w piłce nożnej


Sztuczna inteligencja w piłce nożnej
2018-06-20
Kluby piłkarskie w coraz szerszym zakresie wykorzystują zaawansowane technologie do oceny potencjału zawodników i szukania nowatorskich rozwiązań taktycznych.
Przeczytaj również:
Algorytmy sztucznej inteligencji, które na dobre wkraczają dziś do gry, zmieniają sposób pracy sztabów szkoleniowych i przenoszą rywalizację na wyższy poziom zaawansowania.

Wykorzystanie analizy danych w profesjonalnym sporcie ma długą historię i istotny wpływ na osiągane wyniki. Strategie klubów i trenerów opierają się na szczegółowych statystykach i mają na celu wyszukanie i pozyskanie najlepszych zawodników, zanim zrobi to ktoś inny. W przyszłości piłkarze ci stają się kluczowymi postaciami reprezentacji narodowych i prowadzą je do sukcesów podczas największych turniejów. Dzięki wykorzystaniu algorytmów uczenia maszynowego (ang. machine learning) oraz głębokiego uczenia (ang. deep learning), agenci i kluby mogą pozyskać kompletny zestaw informacji dotyczących potencjału zawodników i całych zespołów w celu opracowywania skutecznych strategii taktycznych i szkoleniowych.

Selekcja w czasie rzeczywistym

Czytaj całość artykułu tutaj: https://magazynit.pl/rynek-it-kraj/sztuczna-inteligencja-w-pilce-noznej.html


Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl