Zalman ZM-MH10 - radiator z podświetleniem ARGB dla różnego rodzaju pamięci RAM


Zalman ZM-MH10 - radiator z podświetleniem ARGB dla różnego rodzaju pamięci RAM
2022-07-25
Firma Zalman słynie przede wszystkim z cenionych obudów oraz rozwiązań chłodzących. Najnowszy produkt tego producenta powstał jednak głównie z myślą o tych, którzy chcą dodatkowo rozświetlić wnętrze swojego komputera. Do oferty trafił właśnie radiator ZM-MH10 przeznaczony dla pamięci RAM.

Zalman ZM-MH10 to aluminiowy radiator z podświetleniem ARGB, który kompatybilny jest z pamięciami RAM typu DDR3, DDR4 czy DDR5. Jego zadaniem jest nie tylko pasywne chłodzenie modułu, lecz również zapewnienie dodatkowej iluminacji. Radiator wyposażony jest w przewód ze złączem RGB LED typu 5 V (3-pin), a samo podświetlenie jest kompatybilne z systemami ASRock Polychrome Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion 2.0 i MSI Mystic Light Sync.

Przeczytaj również:

 

Radiator ZM-MH10 ma srebrny kolor, jego wymiary to 137 x 8,5 x 40 mm, a całość waży 55 gramów. W zestawie znajdziemy łącznie pięć termopadów: dwa o grubości 0,3 milimetra, dwa o grubości 1 milimetra i jeden o grubości 2 milimetrów. Dzięki nim użytkownik będzie mógł dopasować radiator zarówno do jedno- jak i dwustronnej kości RAM. 

 

Dane techniczne radiatora Zalman ZM-MH10 znajdują się pod tym linkiem: https://www.zalman.com/EN/Product/ProductDetail.do?pageIndex=1&pageSize=10&productSeq=1357&searchCategory1=86&searchCategory2=103&searchCategory3=-99&searchKey=&searchWord=&active=pro_specTab#pro_detail_tabNadesłał:

Entrymedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl